Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Blommigt linne
Blommigt linne - 89 Blommigt linne - 90 Blommigt linne - 91

Blommigt linne

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett vit/rosa linne med blommor på, kortare i modellen.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Patagonia fleece - Jättefin patagoniatröja, använd men väldigt bra skick. Passar bra i alla årstider!✨
Backless top - En egengjord topp utan rygg. Gul/guldig och beige! 🌟🌞✨🌞 (Några trådar är kvar på bilderna som ni är fästa och borta!)
Haglöfsmössa - Svart mössa från Höglöfs i väldigt skönt material, kommer tyvärr aldrig till användning!
Skor - Ett par sneakers/springskor från Alpina i strl 40. Helt nya, tyvärr ej min stil.
Mössa - En jättefin och mjuk stickad mössa från seger, aldrig använd.
Köngor  - Gula/orangea från mckinley i strl 40.
Cargopants  - Gröna gargopants o fint skick!
Fleece  - Svart fleece o bra skick
Fleece eivy  - En mörkblå fleecetröja från eivy. Sparsamt använd.
Lång dunjacka  - Lång beige dunjacka från lager157. Jätteskön men används tyvärr ej längre.
Liknande annonser
Visa alla
Blommigt linne - Säljer detta blommiga linne pga att det inte användes Jättefint tryck och perfekt nu till sommarn, sitter bra på mig men tyget är strechigt så skulle passa s/m också 💕💕 Pris går att diskutera !!
Blommigt linne - Jättegullig somrigt linne i bra skick!
Blommigt linne med spets - Ett blommigt linne med spets vid urringningen från Gina Tricot i storlek xs. Endast använd någon enstaka gång så är i fint skick. Mer åt det benvita hållet än klart vit. Normal i storleken och passar både xs och s. Justerbara axelband.
Blommig linne - Ett blommigt linne med lila blommor i storlek XS men passar även mig som har M då den är stretchig. Jätte bekväm men lite genomskinlig!
Vitt blommigt linne - Supersöt vit linnetopp med blått blommönster och volangprydda axelband. Toppen har smockdetaljer och knytning i ryggen för extra söt look. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk vibe till outfiten.
Blommigt linne - Jättegulligt linne från HM 🌺
Fortsätt i appen →