Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vitt korsat linne
Vitt korsat linne  - 89 Vitt korsat linne  - 90 Vitt korsat linne  - 91

Vitt korsat linne

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Vit

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersött Vitt ribbat korsat linne från zara. Storlek M men passar även S.

Ester Olsson
Ester Olsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vitt linne med korsade band - Säljer en stilren vintage vitt linne-topp med omlott-detalj framtill och smala axelband som korsas i ryggen. Toppen är ärmlös och har en enkel, clean look som passar perfekt till jeans eller kjol. Mjuk och skön bomullskänsla😻Så snygg till sommaren!! Står strl L, men skulle säga att den passar allt från XS och uppåt💋
Vitt linne - Oanvänt fint linne ifrån zara, säljer då den är för stor:)
Vitt linne - Gulligt vitt linne som passar perfekt till sommaren🩵 Inte mina bilder !
Vitt linne - Jättegulligt Linna från Zara som tyvärr är för litet för mig🙌🏼🩷
Vitt linne - Fint vitt typ ”volang” linne🤍v
Vitt linne från Zara - Säljer ett vitt ribbat linne från Zara i storlek S! Toppen har en snygg knytdetalj på sidorna och är urringad både fram och på ryggen. Är snålt använd 🤍
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit halterneck topp i satin - Snygg vit halterneck topp i glansigt satinmaterial med hög krage och ärmlös design.  knäpps i nacken. Dock har den en liten brun fläck längst ner! Dock inte man tänker på
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
Brun offshoulder topp - Säljer en brun offshoulder topp med croppad passform. Toppen är enkel och stilren utan mönster eller detaljer, perfekt att matcha med  jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära.💞💞
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!