Alla kategorier > Toppar
Linne
Linne - 89 Linne - 90 Linne - 91

Linne

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Linne med zebramönster och spets från shein. Skönt mjukt material, använd fåtal gånger

Alice Engman
Alice Engman
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Linne - Ett svart spets linne i bra skick 💕
Linne  - Spets detaljer, knappt använd
Linne - Säljer detta perfekta basplagg från Bikbok🤍
Linne  - Snygg svart ribbad linnetopp med smala axelband och v-ringning dekorerad med glittrande strass. Perfekt för en utekväll eller fest! Toppen är i bra skick och har en tight passform som framhäver figuren.
Linne - Bekvämt långt linne köpt på Gekås Ullared. Materialet består av 90% polyamid och 10% elastan vilket gör den mjuk och stretchig. 🫶🏼
Linne - Fin topp omsydd av mig så inte helt jämn överallt så kan skicka fler bilder bara o skriva❤️❤️ spetsen fortsätter inte där bak💫
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶