Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Mjukisset
Mjukisset - 89 Mjukisset - 90

Mjukisset

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mjukisset från HM. Nypris 200kr per del.

Filippa Lindstedt
Filippa Lindstedt
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grått mjukissett - Grått mjukis sätt i xs. Säljs tillsammans💕 Ej använt.
Grått mjukisset  - Grått mjukisset ifrån zara, lite för korta för mig som är 168, så passar dig som är runt omkring 160 någonstans❣️  270kr+frakt❣️
Mjukisset - Använd en gång. I nyskick jättefint
Mjukisset  - Batikmönstrat set från SHEIN. Storlek M.
Ljusrosa mjukis set med linne och byxa - Mjukisset med super söt topp som har en spetsdetalj, och långa byxor med volangkant nedtill
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Festtopp - Såå snygg!
Svart långärmad spetsblus - Jätte snygg tröja från intimissimi som nästan aldrig använts, så nästan som ny
Fin intimissimi tröja! - Säljer en fin tröja från intimissimi i grå/grön!☺️