Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Top - Använd två gånger
Bikini top - Säljer då den inte kommer till användning! Färgen är lime grön och vit, Den är i Storlek M💕👌
Top  - Säljer denna superfina ljusgröna toppen då den ej passar mig längre! Den är i bra skick men är lite nopprig. Den är i storlek XS men skulle säga att den passar S också. 💌 Pris kan diskuteras!
Top - Grön kortare top med v-ringning
Top - Top  Bra skick  Bomull
Sommar top - As snygg grön sommar topp. Ser ksk lite skrynklig ut men sitter jättefint på. Är inte stretchig och är helt oanvänd💕Orginalpris: 249kr
Crop-top - Nästan aldrig använd, skriv för mer info!
Zara top - Jätte fin vårig topp från Zara! Säljer eftersom jag inte använder. Använt fåtal gånger
Top
Top - 89

Top

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Grön

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grön top strl 38. Fraktkostnad läggs till

Majq0321
Majq0321
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Turkosa rullskridskor från Impala med rosa detaljer - Ettt par  turkosa rullskridskor från Impala med rosa snörning och foder. Skorna har klassisk retrostil med högt skaft och robust platt sula. Passar både nybörjare och erfarna åkare. De är knappt använda, men är tvungen till att sälja dessa pga att de är för små för mig
Liknande annonser
Visa alla