Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Röd topp från Betsy Fashion
Röd topp från Betsy Fashion - 89 Röd topp från Betsy Fashion - 90 Röd topp från Betsy Fashion - 91

Röd topp från Betsy Fashion

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Betsy Fashion
Färg: Röd

220 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Superfin till sommaren! ☀️Passar även till fest!🙌💓En röd topp från Betsy Fashion med v-ringning och dekorerad med svarta paljetter i stjärnmönster. 🌟Toppen är ärmlös och har en tight passform.💓

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dunjacka🙌 - Jättefin croppad beige dunjacka från H&M🥰 Använt skick💓
Fin kjol - Fin kjol från carin wester i bra skick!💕
Supercool kavaj/jacka - Fantastiskt cool, unik! Hur fin som helst!💓 I ormmönster!
Ponzo väska🥰 - Fin krokodilmönstrad väska från Ponzo! Användt skick!☺️
Festlig y2k klänning💓 - Supercool klänning för nån fests eller varöfr inte nuyår! Väldigt strechigt material så passar nog flera storlekar, allt mellan s-l.
Clutch - Handpärlad väska från Zara! Väskan i jättefint skick det enda är att bandet är lite rostigt✨
Hjärtörhängen🩷🩷 - Supersöta örhängen!💓
Cool skinnjacka💕 - Superfin skinnjacka i äkta skinn i en blålila färg!💓💓
Lila skinnjacka💓 - Vintage skick!💓💓
Skitsöt topp! - Jättefin!!
Liknande annonser
Visa alla
Röd croppad oneshoulder topp Fashion Nova - Säljer en röd croppad oneshoulder topp från Fashion Nova med glittrigt silvrigt tryck på framsidan. Toppen har metallringar vid axeln och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy stil. Den sitter mot kroppen på mig men tror den ska sitta lite lösare. Strl står ej men troligen XXS/XS. Mycket bra skick o använd en gång av mig men köpt second hand.❣️🖇️
Röd sammetstopp från Soya Fashion - Snygg röd sammetstopp från Soya Fashion i storlek XS. Toppen har en unik snörning framtill med glittriga detaljer och långa ärmar. Perfekt för festliga tillfällen eller en utekväll. Den är både bekväm och stilren, och ger en lyxig känsla.
Röd topp  - Säljer en röd ny topp från Gina tricot i strl M, säljer den för 50kr + frakt!
Röd topp - Jag säljer denna vackra röda topp från Chiquelle. Den är slutsåld överallt. Aldrig använd. Elegant och passar till många tillfällen. Den är i storlek L men är ganska liten i storleken så skulle passa även M
Röd topp - Storlek M men passar mig som är XS-S
Röd topp - Röd topp som passar S och M
Röd topp - En röd topp i storlek M från Hollister. Mjuk, skönt och stretchigt material. Den är figurnära utan att sitta åt. Är något cropped/kortare.
Röd topp - Snygg röd topp från BikBok. Skulle säga att den är liten i storlek, men endå stretchig eftersom att det är ressor i ryggen. 🤍
Fortsätt i appen →