Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit långärmad topp med knyt
Vit långärmad topp med knyt - 0 Vit långärmad topp med knyt - 1

Vit långärmad topp med knyt

Storlek: s
Kategori: Toppar
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin vit långärmad topp med knyt framtill som man kan spänna åt och töja ut med snörena. Den är croppad och har en tight passform. Tyvärr har storleken och märket suddats ut, men jag vet att den är från SHEIN och jag skulle säga att den är i storlek S.🤍

Ronja Sjögren
Ronja Sjögren
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit långärmad topp med knyt - Snygg vit långärmad topp med knyt framtill som ger en trendig look. Toppen har en djup v-ringning och är perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Passar bra till jeans eller kjol för en stilren outfit.
Vit långärmad blus med knyt - Säljer denna helt oanvända topp med prislappen kvar på pga att den aldrig kommit till användning. Nypris 329kr och mitt pris är 249☺️
Vit långärmad topp med knyt - Jätte snygg vit långärmad topp med knyt framtill och djup v-ringning. Toppen har en figurnära passform upptill och faller lösare nedtill, perfekt för en snygg och modern look. Sitter så bra! Priset går att diskutera vid snabb affär🥰
Vit långärmad topp med knyt - Säljer en vit långärmad topp från SHEIN med snygg knytning framtill. Toppen har en v-ringad hals och är gjord i mjukt, stretchigt material som sitter skönt mot kroppen. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. så snygg jag nästan inte vill sälja den men den är för stor🤍🤍
Vit långärmad topp med knyt - Vit långärmad topp med snygg knytning i ryggen. Har en croppad passform
Vit långärmad topp med knyt - Supersnygg vit långärmad topp från Designers Society med djup v-ringning och knyt framtill. Toppens material känns mjukt och lätt, perfekt för att skapa en chill och trendig look. Passar perfekt till jeans eller kjol för en stilren outfit.
Vit långärmad topp med knyt - Vit långärmad topp från Est. 1999 med rund halsringning och snygg knytning framtill. Enkel och stilren design som passar perfekt till jeans eller kjol. Mjuk och skön i bomullsmaterial.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Blå jeanskorsett med knappar - Säljer en blå korsettopp i denim med framknäppning, dekorativa bröstfickor och råa, fransiga kanter nertill. Toppen har markerade sömmar och en croppad passform som ger en edgy och trendig look. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte
Ljusblå långärmad topp Intimissimi - Superskön ljusblå långärmad topp från Intimissimi i en tunn och mjuk mix med kashmir. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att styla till jeans eller kjol.
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer