Alla kategorier > Toppar
Blommig blus
Blommig blus - 89 Blommig blus - 90 Blommig blus - 91

Blommig blus

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Mango

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blommig topp från mango jättefint skick, passar även xs

Sara
Sara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig blus - Superfin blommig blus/topp från mango. Storlek xs💕Den är bara testad, aldrig använd
Blommig blus med volangdetaljer - Säljer en söt blommig blus med volangdetaljer. Blusen har en mörk bas med färgglada blommor och korta ärmar. Perfekt för en somrig look!
Blommig blus med volangdetaljer - Säljer en söt blommig blus med volangdetaljer och snörning i ryggen från Mango. Storlek xxs men stor i storleken och passar mig som oftast har xs-s. Den har ej några defekter. Hör av dig vid frågor eller fler bilder!💘
Blommig blus från Mango med knyt - Säljer en luftig blommig blus från Mango i mörka färger med röda, blå och vita blommor. Blusen har långa ärmar med volangdetaljer och knytning vid halsen. Sitter inte tajt och superfin på sommaren!
Blommig blå blus med knytband - Söt blommig blus i mörkblått med ljusa blommor. Tunn och luftig med korta volangärmar och v-ringning med knytband vid halsen. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk vibe till outfiten.
Blommig blus från Mango - Blommig långärmad blus från Mango. Storlek M men passar mer S
Blommig blus från Mango - Säljer en vacker blommig blus från Mango i storlek S. Blusen är vit med ett färgglatt blommönster i rött och orange. Den har en v-ringad design och långa ärmar med öppna axlar. Perfekt för vår och sommar!
Ärmlös blommig blus - Söt blommig topp från Mango i rosa/orange 🩷Sparsamt använd och perfekt till sommaren!
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit