Sigrid Johansson
Sigrid Johansson
Vit blus med spetsdetaljer
Vit blus med spetsdetaljer - 0

Vit blus med spetsdetaljer

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin vit blus från Just Female. Den har v-ringning och snygga spetsdetaljer! Perfekt för vår, vinter och sommar! Blusen har långa ärmar och ett luftigt, bekvämt material. Köpte 645 kronor och säljer för 500 eftersom den inte säljs längre❤️skriv för fler bilder ifall du är intresserad!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Så fin topp - Fin topp med korsettliknande stängning fram❤️
Vinröd body - Superfin vinröd body helt i nyskick!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Populär Zara topp - Super fin populär topp ifrån Zara💕
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓