Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Topp
Topp - 89

Topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Svart

300 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer denna fina toppen använd 1 gång

Ellen Wallentin
Ellen Wallentin
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp S - Mycket fint skick
Topp - Säljer denna snygga knytt toppen från GinaTricot. Den är perfekt till fest, endast använd fåtal gånger.
Topp - Topp som är off-shoulder på ena sidan. Kan bäras åt båda håll. Har ingen lapp i men skulle gissa att det är en xs/s.
Topp - Såå snygg topp! Använd gärna köp nu!❤️
Topp - Topp från zara💞💞
Topp - Testar sälja denna superfina croppade topp med knytning på sidan, banden är lite uppsydda och det är även 2 hål på insidan på toppen men inget som syns när den är på, har ingen lapp kvar men är rätt säker att det är storlek S
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit prickig linnetopp - Säljer en vit linnetopp med svarta prickar. Toppen är ärmlös och har en tight passform med rundad halsringning. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en enkel och snygg look.
Supersöt prickig topp  - Säljer nu denna supersöta prickiga toppen i storlek S. Köpt här på plick precis innan hösten. Men har tyvärr inte kommit till användning. Du är såklart välkommen att komma med frågor eller prisförslag
Topp - Stolrek S från Zara, ny! Har en annan annons med fri frakt!
prickig topp - säljer den här jätte fina populära prickiga tröjan ifrån gina som är helt oanvänd och ny, storlek S men passar XS också😊
Svart topp från Nelly - Snygg svart topp från Nelly i storlek xs. Bra skick! Använd cirka 2-3 gånger.
Intimissimi tröja  - Supersnygg tröja ifrån intimissimi i vit! Använd några gånger, en jätte jätte liten fläck (synd knappt & går säkert att få bort i tvätten) nåågot nopprig men syns knappt de heller. Skriv privat för fler bilder eller frågor🥰
Grå offshoulder stickad topp - Snygg grå stickad topp från Gina 🥰helt ny i storlek M🥰