Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
2000s topp  - Skön sommar topp , fick den ifrån min moster , gjord 2009❤️❤️
Supersöt 2000s topp - Säljer en färgglad linnetopp med tunna axelband och v-ringad front. Toppen har ett mixat mönster med blommor i rosa och grönt samt leopardmönster i brunt och svart. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Passformen är loose och toppen är ärmlös. I storlek M, men sitter mer som en s. Jag har normalt storlek xs. Vintage
2000s topp - En gianini topp som är rutig & glittrig, aldrig använd ❣️ Storlek S men passar säkert xs också. Den ser lite mindre ut i verkligheten
Vintage topp!! 2000s - fick den ifrån min moster , är gjord 2009 ❤️❤️
Babytee 2000s - Säljer en vit croppad t-shirt i vintage stil med svart tryck i form av ett hjärta och texten 'Downtown Manhattan' på bröstet. T-shirten har korta ärmar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Baby tee topp Y2K 2000s  -  Baby tee linne topp Y2K 2000s style, Fint skick
2000s topp
2000s topp - 89 2000s topp - 90 2000s topp - 91

2000s topp

Storlek: Xs-m
Kategori: Toppar
Märke:

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En topp i leopardmönster som är helt genomskinlig i mesh och knyts i ryggen Jag har storlek xs-s Köparen betalar frakten på 66kr Postnord spårbart

odarplol
odarplol
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla