Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Ljusblå topp
Ljusblå topp - 89 Ljusblå topp - 90 Ljusblå topp - 91

Ljusblå topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin ljusblå topp med virkade detaljer, den är i bra skick men har ett pyttelitet knappt synligt hål där fram som enkelt går att sy igen om man tycker att det behövs.

Ingridkjellstrom
Ingridkjellstrom
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusblå topp - Säljer denna jättefina toppen då den tyvärr inte kommer till användning längre. Endast använd ett fåtal gånger!🌼
Ljusblå topp - Supersnygg ljusblå topp från BikBok. Säljer den då jag köpte den till en ”Mamma Mia” fest, men aldrig kom till användning. Aldrig använd-dock tvättad efter provning🥰
Ljusblå topp - Supergullig topp från HM
Ljusblå topp - Så fin ljusblå topp från PLT🩵Passar perfekt på våren eller sommaren, över en klänning eller linne eller bara som den är! Använd fåtal gånger sånt fint skick!
Ljusblå topp - Toppen är från bikbok och är i storlek Xs. Den är snurrad upptill och smockad i ryggen. Toppen har även en gummikant som håller den uppe! Säljer då den inte passar längre. Jag har inte använt den mycket så skicket är jättebra!💞
ljusblå topp - en jättegullig somrig tube topp, den är i storlek XS men passar även till S. Säljer den då den inte kommit till användning någon gång.
Ljusblå topp - Snygg ljusblå topp med knytning framtill från Lager 157. Haft på den typ 3 gånger💕
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Svart intimissimi tröja  - Snygg svart långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå elegant look. Tunn och mjuk i materialet, sitter snyggt på kroppen.
Prickig korsettopp - Trendig axelbandslös korsettopp i ljusgul med stora svarta prickar. Toppen har en söt snörning framtill vid bysten och en bandeauformad överdel som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol. !OBS! kan ej posta förens slutet av februari.
Body h&m svart pushup viral - Viral body från h&m med pushup. Storlek xs, ny med prislapp. ”STRINGBODY SEAMLESS LIGHT SHAPE”  Slutsåld i alla storlekar på h&m.  Mitt pris är satt utefter just att den är slutsåld,  samt efterfrågan och vad andra säljer denna för.  Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Krämvit axelbandslös korsettopp - Snygg krämvit korsettopp med axelbandslös design och markerad midja. Toppen har en stilren och figurnära passform som ger en modern siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Helt oanvänd och prislapp kvar! Lite för stor för mig.
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗
Mörkblå prickig linne med spets - Säljer ett mycke liknande linne som på bilden fast den är lite mer ljusare i färgen och 2 knappar istället för 4! Den är otroligt lik den på bilden!