Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit ribbad v-ringad topp från monki
Vit ribbad v-ringad topp från monki  - 89 Vit ribbad v-ringad topp från monki  - 90

Vit ribbad v-ringad topp från monki

Storlek: 160
Kategori: Toppar
Märke: Monki
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min vita vringade, kortärmade topp från monki. Då den inte används 💞 aldrig använd men är jättefin. Tvättas såklart innan den säljs!💞pris diskuteras 💞

julia
julia
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit ribbad långärmad topp Monki - Säljer en vit långärmad topp från Monki med rundad urringning. Toppen är ribbad och har en slim passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Vit ribbad topp från Monki - Vit ribbad baby tee utan rygg med snören i sidorna. Nyskick.
Vit croppad ribbad topp från Monki - Säljer en vit croppad topp från Monki med långa ärmar och knyt framtill. Toppen är ribbad och har en snygg v-ringning. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Vit ribbad topp med snörning från Monki - Superfin vit ribbad topp från Monki i storlek S. Modellen har korta ärmar, v-ringning och snygg snörning framtill som kan justeras för en croppad look. Toppens kanter har vågig finish för extra detalj. Perfekt till jeans eller kjol. Lite genomskinlig ska tilläggas, annars super fin att piffa upp med smycken.
Vit croppad ribbad topp från Monki - Superfin vit croppad topp från Monki i storlek xs, en väldigt fin och Basic vit tröja som passar till allt❤️
Vit ribbad topp från Monki - Säljer en vit ribbad omlottopp från Monki i storlek S🩷 Så fin nu till sommar men även året runt!
Vit ribbad knyt-topp från Monki - Säljer en vit ribbad topp från Monki med lång ärm och v-ringning. Toppen har snygga knytband framtill och är croppad i modellen. Perfekt för att styla med jeans eller kjol.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp - Stolrek S från Zara, ny! Har en annan annons med fri frakt!
Grå offshoulder stickad topp - Snygg grå stickad topp från Gina 🥰helt ny i storlek M🥰
Lila v-ringad blus med vida ärmar - Säljer denna jättefina blus från Lindex! Helt ny med prislapp!! Skriv vid intresse, fler bilder mm
Babydoll topp Hollister xs - Jag bara ÄLSKAR hollisters babydoll toppar och sekunden jag rev upp pappret och såg den klippte jag bort lappen. Nu i efterhand är jag skitsur för den är en storlek lite för liten så den blir lite tajt för mig i armarna😭😭😓därför säljer jag den nu o hoppas att den passar bättre på någon annan💗
Svart topp från Nelly - Snygg svart topp från Nelly i storlek xs. Bra skick! Använd cirka 2-3 gånger.
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Supersöt prickig topp  - Säljer nu denna supersöta prickiga toppen i storlek S. Köpt här på plick precis innan hösten. Men har tyvärr inte kommit till användning. Du är såklart välkommen att komma med frågor eller prisförslag
Svart body med volanger - Säljer denna snygga trendande body i strl S. Stretchigt material, prislapp kvar.