Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
En rödbrun långärmad tröja.
En rödbrun långärmad tröja.  - 89 En rödbrun långärmad tröja.  - 90

En rödbrun långärmad tröja.

Storlek: S
Kategori: Toppar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En tight långärmad T-shirt som passar bra till jeans.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tröja - En vit inte så tjock långärmad Ralf Lauren tröja. Det står L i den men det är som en vuxen S.
Vintage kjol - En vintage jeanskjol som går till vaderna.
Stor Jacka  - En lurvig vårjacka.
Collegetröja med kort ärm - En röd och skön collegetröja.
Divided skjorta - Svart tunn divided skjorta.
Fleece från Monki  - Skön knappt använd fleece från Monki
Ett plagg köpt i Grekland  - En tunn skön klänning i en rosa beige färg
Shorts  - Tunna sköna svarta shorts som är snygga både till fest och vardags.
Randig trekvartärmad skjorta - Denna lite pösiga skjorta från Monki i ett superskönt material.
Sommardress - En skön tunn sommar dress i mörkgrön som jag köpt i Grekland.
Liknande annonser
Visa alla
Röd och brun croppad tröja - Två snygga croppade tröjor! Den första är röd med långa ärmar. Den andra är brun och ribbad med en söt volangdetalj vid fållen. Båda är i bra skick. 2 st för 50 kr.
En utsvängd Långärmad tröja - Denna lång tröja säljer jag pågrund av att jag inte har fått nytta av den. Den är utsvängd till händerna. Den är nästan ny och den har andvänts till julafton 1 gång. Den passar persone rsom e Xs–M den är stretchig. Frakten är 25kr
Röd brun långärmad topp i bomull - En enkel röd brun långärmad topp med rund halsringning. Tillverkad i mjuk bomull och har en normal passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Rödbrun topp - Söt topp❤️ Sitter ärligt talat riktigt snyggt
En svart och vit långärmad tröja - Passar bra och stretchig, säljer båda för 20kr
Röd och brun linnetopp - Två linnen. Ett rött och ett brunt. Glansigt svalt och skönt material. Storlek Small
RödBrun ribbad linnetopp - Säljer en brun ribbad linnetopp med djup urringning och ärmlös design. Toppen är croppad och har en enkel, stilren look som passar perfekt till varma dagar eller lager på lager-stil. Den är stor vid bysten och jag har storlek 75B
Fortsätt i appen →