Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Multifärgad topp
Multifärgad topp  - 0 Multifärgad topp  - 1

Multifärgad topp

Storlek: 32
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

79 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna topp från hm, använd endast två tillfällen, storlek xs.

M.mm
M.mm
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Multifärgad topp med knappar - Multifärgad tröja med knappar! Varan är i gott skick och har inga defekter. Storlek M men passar alla från Xs-M
Silver/multifärgad halterneck - Säljer en superfin halterneck topp i glansigt satinliknande material. Toppen har djup urringning, öppen rygg och knyts med breda band i ryggen. Toppen är silverfärgad i grunden men skiftar i lite multifärg. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och trendig look. Finns en liten fläck (se sista bilden) som är där konstigt nog då jag endast testat den, det försvinner säkert i tvätten.
Multifärgad barntopp - Superbra skick och i storlek 158-164 cm. Den är normal i storleken.
Multifärgat sett - Säljer ett matchande sett med swirlmönster i olika nyanser av brunt och beige. Toppen är axelbandslös och sitter tight mot kroppen, perfekt för dig som vill sticka ut med ett coolt mönster.
Multifärgat sett - Säljer ett matchande sett i blått med coolt mönster som påminner om marmorerade vågor. Toppen är axelbandslös och sitter tight över bröstet, perfekt för dig som vill sticka ut med färg och form.
Multifärgad polotröja från gina tricot 😍 - Oanvänd polotröja från gina tricot i storlek xs
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Supersöt prickig topp - Säljer nu denna otroligt söta toppen i storlek S. Köpt här på plick av en tjej som syr förhand
Vit spetsblus från Gina Tricot - Säljer en vit långärmad blus från Gina Tricot i genombruten spets med v-ringning. Blusen har ett romantiskt blommönster och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Vit spetslinnetopp från & Other Stories - Söt vit linnetopp från & Other Stories Paris Atelier med breda spetsband och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en luftig, loose passform med romantisk känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Svart Body - Säljer en svart body i fint skick och helt oanvänd. kontakta gärna innan köp eller vid fler frågor/bilder💕
Ljusblå topp från Zara  - Så fin ljusblå topp från Zara, perfekt till sommaren. Använd fåtal gånger så bra skick!