Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Topp
Topp - 89

Topp

Storlek: M
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte söt topp i stolek M men passar även S kommer inte till användning alls och knappt haft på mig den💘 Kan mötas upp samt fraktas🫶🏼🫶🏼 man knyter den som man vill vid bröstet💞

Josefin
Josefin
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp  - vivvi smock top ”Långärmad topp med en figurnära passform. Toppen är perfekt för festen och ljuslila och har en fyrkantig halsringning. Den har en smock runt hela och vid ärmsluten, puffärmar med en resår på axlarna och ett knytband i ryggen.”
Topp  - Superfin topp i mycket bra skick
Topp  - Röhnisch topp oanvänd
Topp  - Träningstopp från Röhnisch
Topp - Fin blommig topp
Topp - En läcker topp från Desigual
Topp - Nyskick. Shimmrigt material på framsidan
Toppar  - Tvåpack toppar. Priset är för båda.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp - Jättefin topp från Zara
Svart oneshoulder volangblus Vero Moda - Snygg svart oneshoulder blus från Vero Moda med flera lager volanger. Tillverkad i mjuk bomull och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och unik topp.
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Svart spetsig linnetopp med smala band - Snygg svart linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer. Toppen har en lätt v-ringning och sitter figurnära. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Använd en gång
Volang topp med halterneck - Snygg marinblå topp med halterneck och flera lager volanger. Knäpps bak i nacken. Passar perfekt med ett par jeans till en middag eller fest! Endast provad då den tyvärr inte kommer till användning💓
Ljusblå korsett-topp med volang - Supersöt ljusblå korsett-topp med smala axelband och volang nertill. Toppen har en figurnära passform och markerad byst. Vet ej märket men den är köpt på vinted tidigare