Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit blus från Nelly - Supersöt vit blus från Nelly med v-ringning och puffiga korta ärmar💕endast använd en gång och är i nyskick! Super skönt material och verkligen så gullig! Säljer då den tyvärr är för liten för mig ⚡️
Vit blus med volang från Nelly - Supersöt vit blus från Nelly med v-ringad hals, knappar framtill och volangkant. Använt kanske två gånger!
Vit blus med knyt från Nelly - Supersöt vit blus från Nelly i storlek 36. Blusen har v-ringning, volangärmar och en luftig, flowy passform. Baksidan har en öppen med knytband upptill. Super fin till jeans eller kostym byxor. Köpt för 250 för Nelly, nästan aldrig använd.
Vit croppad blus från Nelly - Superfin vit croppad blus från Nelly med långa puffärmar och snygg knytning i ryggen. Har aldrig använt och är i super bra skick, storlek 38.
Vit blus med spetsdetaljer från Nelly - Jättefin vit topp med spetsdetaljer! Luftigt och skönt material. Inte så genomskinlig som man kan tro!! Orginalpris från Nelly 349kr. Storlek 44!
Vit blus med puffärm från Nelly - Supersöt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och knappar framtill. Blusen har en lätt v-ringad halsringning och har smock i ryggen. Priset kan diskuteras.
Vit blus med volang från Nelly - Supersöt vit blus från Nelly med tunna vertikala ränder, knappar framtill och volangkant nertill. Blusen har långa, luftiga ärmar och en rundad halsringning med spetsdetalj. Både lite uppklätt eller till vardags💕💕
Linnea

Vit blus med smock från Nelly

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Nelly

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt vit blus från Nelly i storlek M. Blusen har smockad struktur över hela plagget, korta ärmar och en rund halsringning. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för ljusa dagar. Den har en feminin och trendig look med volangkant nedtill. Den är liten i storleken, passar mig som bär S/xs.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Ljusblå volangig blus med knyt - Supersöt ljusblå blus med volanger och v-ringning. Toppen har omlott-design framtill och knyt i nacken.
Viral Zara topp  - Helt oanvänd jättefin satin topp som är slutsåld, köpte fel storlek💕
Blårandig blus med puffärmar - Säljer en blårandig blus med puffiga kortärmar. Toppen har knappar framtill och snörning i ryggen för extra snygg passform. Tillverkad i mjuk bomull. Söt krage och figurnära siluett.
Beige offshoulder stickad topp - Säljer en beige stickad topp med offshoulder-design och korta ärmar från Nelly i storlek S.
Eftertraktad ribbad Zara topp - Säljer denna snygga Zara toppen som inte finns att köpa längre
Vit satinlinnetopp med spets från M&S - Supersnygg vit linnetopp i satin från M&S med svarta spetsdetaljer längs urringningen och axelbanden. 💕passar som storlek s
Mörkblå spets-bh med blommig detalj - Snygg mörkblå bh från intimissimi med vacker blommig spets i vitt längs kupor och axelband. Ger en lyxig känsla och har en feminin design med fina spetskanter. Perfekt för dig som vill ha något extra under kläderna. Den är i storlek 75 C och har inga defekter alls💙 köptes nyligen!