Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Ljusrosa linne från Nelly
Ljusrosa linne från Nelly - 0 Ljusrosa linne från Nelly - 1

Ljusrosa linne från Nelly

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Nelly
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer ett sött ljusrosa linne från Nelly med spetsdetaljer vid halsringningen. Linnet har smala axelband och en v-ringad design. Perfekt för varma dagar eller som ett lager under en tröja.

Lilly Kempe
Lilly Kempe
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
y kn short sleeve top - En vit kortärmad tröja från Gina tricot !! I storlek 146/152
Mörkblå stickad tröja från Gina young  - Säljer en mysig mörkblå stickad tröja från Gina young. Perfekt för kyliga dagar med sin mjuka och varma känsla. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar. Passar perfekt till både jeans och kjol.
Vit klänning med volanger från Gina Tricot - Söt vit klänning från Gina Tricot med smala axelband och volanger. Klänningen har ett elastiskt livstycke och små guldiga detaljer som ger en glittrig effekt. Perfekt för sommarens varma dagar.
Grå jeans från gina tricot - Använd fåtal gånger, stl 146/152
Ljusrosa topp med volangärm - Supersöt ljusrosa topp från Gina Tricot med ribbad struktur och breda volangärmar i broderad bomull. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en feminin look. Toppen är ärmlös med volang och har rund halsringning.
Vit volangkjol från Nelly  - Supersöt vit kortkjol från Nelly, använd endast en gång.
Vit tight t-shirt från Gina Tricot - En basic vit tshirt från gina. Inte använd så många gånger, och ganska bra skick.
Leopard kjol från Lindex - Supersöt kort volangkjol från Lindex med leopardmönster i beige, svart och brunt. Kjolen har flera lager volanger och svarta spetsdetaljer som ger extra attityd. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig och lekfull stil.
Vit kofta från Lager 157 - Superfin vit kofta från Lager 157. Aldrig använd men pris lappen kvar.
 hoodie från Gina Tricot - Hoodie från gina, Ett snöre har gått av.
Liknande annonser
Visa alla