Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tröja storlek S
Tröja storlek S - 89 Tröja storlek S - 90

Tröja storlek S

Storlek: S
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin tröja från Nelly aldrig använd då ja tycker inte den passar på mig , pris kan diskuteras 💗

Thildenivalainen
Thildenivalainen
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart tröja i storlek S - Jättefin svart tröja i storlek S. Tröjan kommer ifrån Nelly, och jag säljer den då den inte kommer till användning. Passar perfekt till nån mer speciellare dag
Topp/Tröja storlek S -  Det står Dream på den väldigt skön inte sönder inte används ofta svart och vit Topp
Storlek S - Jätte fint plagg använder inte den, bara använda några få gånger. Fler bilder och frågor är det bara att skriva privat.
Svart långärmad tröja från SKIMS storlek S - En enkel svart långärmad tröja från SKIMS i storlek S. Tröjan har rund halsringning och är gjord i mjuk bomull, perfekt för att bygga lager eller ha som basplagg. Stilren och lätt att matcha med andra kläder.
Topp storlek S - Superfin topp i storlek S, passar även M. Öppen rygg.
En svart glittrig tröja storlek S - Jättefin och jättemysig svart tröja som har glitter på sig. Passar antingen till vardagen eller till en mer festliga tillfällen. Har använt denna ungefär 3 gånger. Den är i ett jättebra skick. Köpte för 300 säljer för 150❤️
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Zara topp - Säljer denna superfina Zara topp! Den är knappt använd o köpt för några år sedan!
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
Festtopp - Såå snygg!
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar