Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Gul linnetopp med knytband
Gul linnetopp med knytband - 0 Gul linnetopp med knytband - 1

Gul linnetopp med knytband

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Nelly
Färg: Gul
Skick: Mycket bra skick

190 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt ljusgul linnetopp med smala axelband och volangkant upptill. Toppen har en luftig passform och knytband i sidan som ger en extra detalj. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.

Lilly
Lilly
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul linnetopp med knytband - Säljer denna populära  gula linnetoppen från Zara  med breda axelband som knyts i rosetter på axlarna. Toppen har en fyrkantig ringning och figurnära passform, perfekt för varma dagar.
Gul linnetopp med knytband - Populär slutsåld topp från Zara, använd få gånger.
Gul linnetopp med knytband - Snygg ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter på axlarna. Toppen har fyrkantig ringning och figurnära passform, perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns som bomull eller linne och ger en fräsch sommarkänsla.
Gul linnetopp med knytband - Superfin ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter på axlarna. Toppen har en figurnära passform och fyrkantig ringning. Perfekt för varma dagar och ger en söt och trendig look.
Gul linnetopp med knytband - Trendig slutsåld supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts till stora rosetter från Zara. Toppen har fyrkantig urringning och figurnära passform, perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och följsamt, och färgen är riktigt somrig. Älskar den här toppen så mycket men kommer tyvärr inte till använd😇💘🥰💗☺️
Gul linnetopp med knytband - Säljer en söt ljusgul linnetopp med rosetter på axlarna ifrån Zara. Toppen har varit super populär på TikTok och är väldigt eftertraktad. Toppen är verkligen perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarlook. Tröjan har tyvärr några mini hål på ryggen men det är inget man riktigt märker eller tänker på. Jag säljer den för att den är för stor i storleken🥰🩷
Gul linnetopp med knytband på axlarna - Söt gul linnetopp med breda axelband som knyts i rosetter. Bara testad!
Gul linnetopp med knytband - Supersöt populär och trendig ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts till stora rosetter på axlarna. Toppen har en rak, något figurnära passform och är ärmlös. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Festtopp - Såå snygg!
Zara topp - Säljer denna superfina Zara topp! Den är knappt använd o köpt för några år sedan!
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕