Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Svart långärmad omlottopp med öppen rygg
Svart långärmad omlottopp med öppen rygg - 0 Svart långärmad omlottopp med öppen rygg - 1 Svart långärmad omlottopp med öppen rygg - 2

Svart långärmad omlottopp med öppen rygg

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Nelly
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

190 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart långärmad topp med djup v-ringning och omlottdesign. Toppen har öppen rygg med knytband och sitter snyggt figurnära. Perfekt för dig som gillar trendiga och stilrena plagg med det lilla extra. Xs/s

elin🌊💕🦢
elin🌊💕🦢
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart omlottopp med rosett och öppen rygg - Säljer en svart omlottopp med halvlånga ärmar och snygg öppen rygg. Toppen har en bred knytrosett baktill som ger en cool detalj och markerar midjan. Materialet är mjukt och har en lätt glans. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med twist.
Svart omlottopp med öppen rygg från Nelly - Svart omlottopp från Nelly i storlek XS. Toppen har halvlånga ärmar, croppad passform och snygg öppen rygg med knytband. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och vill sticka ut. pris går alltid diskutera
Svart långärmad topp med öppen rygg - Snygg svart långärmad topp med ganska djup v-ringning, öppen rygg med rosett som man knyter i ryggen
Svart omlottopp med öppen rygg och knyt - Svart långärmad omlottopp med djup v-ringning framtill och öppen rygg med snygg knyt-detalj. Toppens passform är slim och den är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart långärmad topp med öppen rygg - Säljer en svart långärmad topp med djup v-ringning framtill och öppen rygg med snygg knyt-detalj. Från Nelly helt ny aldrig använd
Svart ribbad långärmad topp med öppen rygg - Svart topp med öppen rygg från Nelly, aldrig använt och prislappen kvar
Svart långärmad topp med öppen rygg Nelly - Svart långärmad topp från Nelly med croppad passform och öppen rygg som knyts med band. Tillverkad i stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Svart långärmad med öppen rygg - Säljer en svart croppad topp med lång ärm och öppen rygg från Gina tricot, i storlek xs. Jag hade även tröjan med det öppna framåt så det blev uringat!!!
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗
Populär topp med knappar från Zara - Säljer denna fina topp! Skulle säga att den är grå/beige i färgen 💕
Comme des Garçons - Randig långärmad tröja - Säljer en blåvit randig långärmad topp från Comme des Garçons PLAY med det ikoniska röda hjärtat broderat på bröstet.  Inga skador eller fläck använt fint
Svart body festtopp - Superfin svart body som är perfekt både till vardags och fest. Bodyn har använts ett par gånger, men är i nyskick. Superstretchugt material och jätteskön att ha på sig
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Blå jeanskorsett med knappar - Säljer en blå korsettopp i denim med framknäppning, dekorativa bröstfickor och råa, fransiga kanter nertill. Toppen har markerade sömmar och en croppad passform som ger en edgy och trendig look. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38