Alla kategorier > Toppar
Vit ribbad omlottopp med knyt
Vit ribbad omlottopp med knyt - 0 Vit ribbad omlottopp med knyt - 1

Vit ribbad omlottopp med knyt

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: New Yorker
Färg: Vit
Skick: Bra skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit ribbad omlottopp från H&M med korta ärmar och knyt i sidan. Toppen har en mjuk och stretchig känsla och är perfekt för att skapa en chill men ändå snygg look. Passar till både jeans och kjol för en trendig vibe. Liten fläck på framsidan men syns knappt

lara
lara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit ribbad omlottopp - Säljer en vit ribbad croppad topp med korta ärmar och snygg detalj i ryggen som knyts med en rosett. Toppen har öppen rygg och är figurnära, perfekt för dig som gillar trendiga och stilrena plagg. Endast använd 2 gånger. Passar xs-s❤️
Vit ribbad omlottopp med knyt - Supersnygg vit omlottopp med djup v-ringning och långa trumpetärmar. Toppen är ribbad och har knyt framtill i midjan för en extra trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Vit ribbad omlottopp med knyt - Supersnygg vit långärmad topp med ribbad struktur och omlottdetalj. Toppen är croppad och har knytband i sidorna som ger en cool, justerbar passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Vit ribbad omlottopp med knyt - Säljer en vit ribbad omlottopp med långa ärmar och djup v-ringning. Toppen har knytning framtill.  Stretch i men inte så mycket. Den är M men är mer S
Vit ribbad omlottopp - Supersnygg vit ribbad topp med omlottdesign och twistad detalj framtill. Långärmad och figurnära passform med v-ringning. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit ribbad omlottopp - Säljer en stilren vit ribbad omlottopp från New yorker. Toppen har långa ärmar och en omlottdesign som ger en elegant look. Perfekt för att matcha med både jeans och kjol.
Vit omlottopp med knyt - Så snygg topp köpt från Zara för lite mer än ett år sen. Endast använd 2 gånger! Storlek XS men passar även S beroende på hur man vill att den ska sitta. Så fin sommar eller festtopp.
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit topp med omlottdesign och knyt i sidan. Toppen är ärmlös och har en stilren, minimalistisk look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och lätt, vilket gör den skön att bära under varmare dagar.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶
Topp från zara  - Jättefin topp från zara, säljer då den inte kommer till användning. Nypris 299kr storlek XS
Zara volang topp - Säljer denna superfina topp från Zara som är perfekt till våren och sommaren. Har använt den några få gånger. Säljer den då den inte kommer till användning
Zara topp - Fin topp från Zara🖤
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Rosa topp weekday - Snygg fest topp från weekday älskar💞💞
Vit bandeau tubtopp - Superfina topp från Zara, använd 1 gång❤️pris kan diskuteras