Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Odd Molly linne  - Randigt linne från Odd Molly, köpt secondhand. Köpare står för frakt.
odd molly linne - ett snyggt linne från odd molly !! strl 0 men passar mig som är xs/s
Odd molly linne  - Storlek 1. Myclet bra skick. Linne längre modell
odd molly linne - super fint odd molly linne i storlek 1, säljer för att den är för stor på mig💕 köpt på vinted och har två små hål som man kan se på de sista bilderna men dom syns knappast🫰skriv om ni undrar nått😸 pris går att diskutera‼️
odd molly linne - säljer denna odd molly toppen!❤️ de är lånad bild men ifall man vill ha egna bilder är de bara att fråga!❤️ stl är 1 men de är s!
Odd Molly Linne🩷 - ett jätte fint drömmigt ljusrosa odd Molly linne i fint skick wowiii💖💖
Vit Odd Molly linne! - Säljer min funs Odd Molly topp då den inte kommer till användning. Fint skick, storlek S. (Skriv för frågor och prisförslag med mera!)💕
Odd Molly-linne
Odd Molly-linne - 89 Odd Molly-linne - 90

Odd Molly-linne

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Odd Molly

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Linne från Odd Molly i fint skick. Finns i Stockholm.

kareens
kareens
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lång festklänning - En oanvänd långklänning från Bubbleroom. Har ej använts pga inställt bröllop. Har knäppning med knappar och dragkedja på ryggen. Slits på ens sidan.
Klänning från Indiska  - En fin omlottklänning från Indiska. Använd 2 ggr.
Tunn jacka  - Tunn jacka, perfekt för sensommar/tidig höst. Fint skick!
Mönstrad klänning - Fin klänning från Monki! Liten slits framtill.
Liknande annonser
Visa alla