Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Röd tröja med volanger
Röd tröja med volanger - 89 Röd tröja med volanger - 90

Röd tröja med volanger

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd offshoulder tröja med volanger från hm, använt en gång:) 50kr+frakt

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hårhandduk - Handduk till håret, ej öppnad!:) (pris går att diskutera)
Genomskinlig Skorta med glitterdetaljer - Fin skorta med glitterdetaljer på axlarna, knappt använd! 20kr+ frakt
Vinrött linne med detaljer - Fint vinrött linne med detaljer på sidan! 20kr+frakt
Mörkrostat linne - Ett snyggt linne från Cubus, knappt använt:) 20kr+frakt
Ljusrosa linne - Ett snyggt baslinne från Cubus, knappt använt! 20kr+frakt
Grönt linne - Fräckt linne från Cubus, inte använt :) 20kr+ frakt
Glittrig rosa polotröja  - Snygg och bekväm polotröja, knappt kommit till användning :) 35kr+frakt
Svart baströja - En basic svart tröja som är najs att ha vardags :) 20kr+frakt
Jack&jones hoodie  - En marinblå hoodie från jack&jones:) 80kr+frakt
Rosa flisjacka  - En skön flisjacka som bara har hängt i garderoben :) 70kr+frakt
Liknande annonser
Visa alla
Röd offshoulder topp med volang - Trendig röd offshoulder topp med volang längs överdelen och långa ärmar. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark och snygg look. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Röd axelbandslös topp med volang - Snygg röd axelbandslös topp med volang nedtill. Toppen har en bandeauformad överdel och sitter tight upptill ❤️
Röd volang tubtopp med snörning - Säljer en röd tubtopp med volangkant och smockade detaljer. Toppen har snörning framtill och är axelbandslös, vilket ger en snygg och trendig look. Materialet känns lätt och passar perfekt till varma dagar. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg!
Röd ribbad topp med volang - Säljer en snygg röd topp med ribbad struktur och volang nedtill. Toppen har korta ärmar och en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och trendig look.
Röd bandeau topp med volang - Säljer en röd bandeau topp med smockad resår och volangkant nedtill. Toppen har en liten rosett framtill och är axelbandslös, vilket ger en snygg och trendig look. Perfekt för dig som vill ha något färgstarkt och bekvämt.
Röd volang topp - Säljer den här sååå fina volangtoppen! Perfekt till kräftskiva eller andra sommartillfällen 🦞❤️🥹
Röd volangig linnetopp - Säljer en röd linnetopp med tunna axelband och flera lager volanger. Toppen är croppad och har en luftig passform, perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och toppen har en söt och ungdomlig vibe.
Fortsätt i appen →