Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Topp
Topp - 89

Topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Only
Färg: Svart

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite kortare topp med knäppning vid bröstet. Storlek M.

Andrea
Andrea
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - En svart snygg enkel topp. Trekvartsärmad. Strlek L men passar mig som är S den sitter som M. Kan ha den på olika sätt som man ser på bilderna💞 köp gärna via köp nu 💓
topp - jättefin topp från only med fint knyte i ryggen, slutsold i nästan alla strl, använd fåtal gånger❤️
Topp - Ribbad topp från ONLY, skulle säga att den passar S. Kan fraktas men köparen står för frakten 💗
Söt topp - Säljer denna söta toppen från only. Super härlig nu till sommren och snygg! Endast använd 1 gång!
Topp - Säljer min superfina topp då den inte kommer till användning🩷
Söt topp - så söt, går att ha på olika sätt 🩷
Halterneck topp - Svart halterneck topp med knyte i nacken, dragkedja på sidan och en ”rosett” framti, som ny
topp - Svart tröja från ”only” i strl M. Köpte på jeansbolaget i somras för 300 kr, säljer för att jag inte använder den längre☺️
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Svart långärmad spetsblus - Jätte snygg tröja från intimissimi som nästan aldrig använts, så nästan som ny
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Festtopp - Såå snygg!