Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
orange top
orange top - 89

orange top

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Orange

35 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

jätte söt kort orange top💕

thea
thea
(67)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange top - Orange top med knyte i ryggen och korsett-liknande runt midjan. Använd en gång, så som ny!
Orange top  - Orange topp med knytning i fram. Aldrig använd endast testad.
Orange top  - Sydde den själv. En test variant, vill se om någon skulle bli intresserad. Skriv vi frågor. Köparen står för frakt.❤️
Orange top - En orange top som är väldigt stretchig (kan även passa M) som har blivit för stor för mig att använda :(, så jah säljer vidare den. Lätt en av dom mest bekväma tröjorna nu för sommaren!
Rosa och orange croppad halterneck-top - Superfin topp som jag själv sytt om!
Orange velourtop - Fin top i velourmaterial! Orange / guldig ❤️‍🔥
Blommig Orange färgad Top  - En orange färgad blommig top med lite volanger i storleken XS från Sinsay. Testad engång och därefter aldrig använt för den var för liten. Den var tänkt att användas som Crop Top. ✨
Orange top - Säljer min orangea top då den  dessvärre inte används längre
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart korsett med dragkedja - Snygg svart korsett med dragkedja framtill och rå kant nertill. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver midjan. Perfekt för att skapa en edgy look till jeans eller kjol.
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Stella mccartney silkestopp - Otroligt fin silkestopp från stella mccartney x hm! Går inte o få tag på!! Storlek 42, motsvarar en M skulle jag säga💙💙
Vit blus med knappar - Söt vit blus från subdued!
Mörkblå v-ringad topp med lång ärm - Trendig mörkblå topp med v-ringning och långa ärmar. Figurnära passform som framhäver midjan och lätt utsvängd nertill. Tillverkad i ett mjukt, strukturerat material som känns bekvämt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Denim topp - Såå snygg denim topp från zara 🩵 Använd köp nu för snabb och smidig affär!