Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Orm tröja - Orm mönstrad tröja från zara i stolek S med resår i midjan och i slutet av armen💓
Orm linne - Coolt linne med orm tryck.
Lila tröja med ormar - En fin lila tröja med gröna ormar och öppen rygg och knyte runt
Orm tröja  - Jätte skön och svin snygg magtröja i ormmönster 🙌🏼
Orm tröja - Lång armad orm 🐍 tröja. Bara använd några få gånger,tvättad såklart innan den skickas iväg!🤍
Orm topp - fin topp me orm mönster
Orm topp  - Helt ny, aldrig använt den köpte den för 110 kr
🥰

Orm tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny storlek S ( pris kan diskuteras )

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Prickig topp - Superfin prickig topp från Zara med resår i midjan. Aldrig använt!
Olivgrön ärmlös topp med cut-outs - SÖKER!!!! Skriv om ni har
Brun v-ringad topp - mycket bra skick, från Zara.
Trendig topp💗 - Säljer en olivgrön croppad topp från Amisu med coola cut-outs på sidorna. Toppen är ärmlös och har en hög hals, vilket ger en edgy och trendig vibe. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för att styla med jeans eller kjol.
Topp - Superfin och unik vintage topp, vid köp av flera varor får du rabatt💛
Grå stickad tröja med polokrage - Säljer denna snygga tröjan med krage perfekt att matcha till allt💗
Ljusblå linnetopp från Zara XS - Supersöt ljusblå linnetopp från Zara med tunna axelband som knyts på axlarna. Materialet är lätt och känns som bomull, perfekt för varma dagar. Säljer då den inte kommer till användning.
Gul linnetopp med rosett från Zara - Supersöt ljusgul linnetopp från Zara med breda axelband och fina rosettdetaljer på axlarna. Passar xs-s, säljer då den är för liten för mig!