Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Limegrön tröja
Limegrön tröja  - 89

Limegrön tröja

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Pieces

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mjuk & skön Limegrön tröja i storlek M. Använd en kort stund bara, nyskick.

Jennie
Jennie
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jättefin limegrön långärmad tröja! - Jättesnygg limegrön långärmad tröja från Junkyard! Passar till alla tillfällen och är sparsamt använd 💚  Frakt är inte inkluderat i priset! 🩷
Lime grön topp - Jätte cool topp i lime grön färg. Aldrig använd. Bekväm. Dåligt ljus i 2-3 bilderna!  Strl M men passar perfekt för mig som är S.
Limegrön top - Snygg limegrön croppad linnetopp med tight passform och rynkade detaljer. Toppen är ärmlös och har en hög halsringning som ger en cool och modern vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en färgstark look.
Lime grön topp - - Mycket bra skick, använd 1 gång
Limegrön linnetopp med knyt - Säljer en limegrön linnetopp med tunna axelband som knyts i nacken och i sidan. Toppen har en lätt croppad passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar färgstarka plagg och vill sticka ut i sommar.
Body tröja lime grön  - En oanvänd body, köpt från bershka
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Lila v-ringad blus med vida ärmar - Säljer denna jättefina blus från Lindex! Helt ny med prislapp!! Skriv vid intresse, fler bilder mm
Grå offshoulder stickad topp - Snygg grå stickad topp från Gina 🥰helt ny i storlek M🥰
Babydoll topp Hollister xs - Jag bara ÄLSKAR hollisters babydoll toppar och sekunden jag rev upp pappret och såg den klippte jag bort lappen. Nu i efterhand är jag skitsur för den är en storlek lite för liten så den blir lite tajt för mig i armarna😭😭😓därför säljer jag den nu o hoppas att den passar bättre på någon annan💗
Populär too - Jätte fin topp med knappar från Zara! Står storlek L men passar S-M🩷
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart body med volanger - Säljer denna snygga trendande body i strl S. Stretchigt material, prislapp kvar.
Supersöt prickig topp  - Säljer nu denna supersöta prickiga toppen i storlek S. Köpt här på plick precis innan hösten. Men har tyvärr inte kommit till användning. Du är såklart välkommen att komma med frågor eller prisförslag
Svart spetsbody  - Snygg trendig svart body från H&M med spetsdetaljer och tunna axelband. Transparent mesh och vacker spets framtill ger en elegant look. Perfekt till att festa till oufiten. Storlek 80B. Endast använd 1 gång