Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart omlottopp med knyt - Säljer en svart omlottopp med knyt i sidan, från märket pieces.
Svart omlottopp med knyt i midjan - Snygg svart omlottopp med långa ärmar och knyt i midjan. Toppen har en djup v-ringning och är tillverkad i ett mjukt, ribbat material som ger en skön känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart omlottopp med knyt - Svart omlottopp från Gina Tricot med långa ärmar och knyt i sidan. Toppen är croppad och har en djup v-ringning. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottopp med knyt - Säljer en svart croppad omlottopp med lång ärm och knyt i midjan. Toppen har en djup v-ringning och sitter tight. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart omlottopp med knyt - Trendig svart topp med struktur och korta puffärmar. Toppen har omlottdesign med knyt framtill som ger en snygg och unik look. Passar perfekt till både jeans och kjol för en cool outfit. Har ett litet litet hål i sidan men inget som syns!🌟
Svart omlottopp med knyt  - Svart omlottopp  med korta ärmar och knyt i midjan. Toppen har en lätt utställd nederdel och markerad midja med resår. Perfekt för dig som gillar en feminin och avslappnad stil.
Svart omlottopp med knyt - Svart topp med omlottmodell och knyt i midjan. Kortärmad och med volang nedtill som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottopp med knyt - Snygg svart omlottopp från Gina Tricot med korta ärmar och knyt i midjan. Toppen faller fint och har en lätt volangeffekt nedtill. Perfekt att styla både till vardag och fest. Endast använd några gånger.
Svart omlottopp med knyt
Svart omlottopp med knyt - 0

Svart omlottopp med knyt

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Pieces
Färg: Svart
Skick: Bra skick

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart omlottopp med knyt i sidan, från märket pieces.

Ida wallberg
Ida wallberg
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeansjacka - jeansjacka från hm, lappen är tyvärr bortklippt, den är köpt för länge sen så vet inte vilken storlek det är men den passar bra på mej som har xs.
Linnebyxor  - Linnebyxor från hm🙃
T shirt från zara - Grå t shirt från zara i xs. Den har nån typ av vaddering vid axlarna men det syns inte, har inte kollat hur vadderingen sitter fast men går säkert att ta bort om man skulle vilja det.💕
Design by si topp - Design by si topp knappt använd
Svart croppad långärmad topp Gina Tricot - En svart croppad långärmad topp från Gina Tricot. Toppen har en enkel och stilren design med rund halsringning och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt att matcha med höga jeans eller kjol.
Kofta - Snygg svart kofta med djup V-ringning och stora knappar framtill. Koftan har långa, vida ärmar med dekorativa knappar vid ärmsluten. Perfekt att styla med svarta jeans för en clean look. Nästan aldrig använd!😊
Ljusrosa ribbad topp Gina Tricot - Säljer en ljusrosa långärmad topp från Gina Tricot i ribbat material. Toppen har en djup, rundad urringning och är figurnära i modellen. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en enkel och snygg look.
Jeans - Hör av er vid frågor
Liknande annonser
Visa alla