
Grå pikétröja från Polo Ralph Lauren
349 SEK
grå pikétröja från Polo Ralph Lauren med korta ärmar, krage och knappar framtill. Tröjan har den ikoniska lilla broderade loggan på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt till jeans eller shorts för en avslappnad look. Denna är perfekt inför sommaren och det är ett riktigt klipp för bara 349kr och nypris ligger på 1095kr säljer endast för 349kr eftersom den inte kommer till användning och den har även ett väldigt litet hål längst ner på tröjan som knappast syns därför sänks priset
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.