Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
piké  tröja
piké  tröja  - 89 piké  tröja  - 90 piké  tröja  - 91

piké tröja

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Orange

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

en super fin piké från peak performance som e i bra skick ❤️ priset kan diskuteras vid intresse !💗

Lovaaaa
Lovaaaa
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange piké från Polo Ralph Lauren - Snygg orange pikétröja från Polo Ralph Lauren med klassisk krage, två knappar och korta ärmar. Tröjan har det ikoniska blå broderade Polo-logot på bröstet och är gjord i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar färg och stil.
Marinblå piké från Lacoste - Snygg marinblå pikétröja från Lacoste med klassisk krage och två knappar framtill. Ikoniska krokodilloggan broderad på bröstet. Kortärmad och tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt för en clean och sportig look.
Grön piké från Lacoste - Säljer en klassisk grön pikétröja från Lacoste med korta ärmar och krage. Tröjan har två knappar framtill och den ikoniska krokodilloggan broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Ljusrosa piké från Lacoste - Säljer en ljusrosa pikétröja från Lacoste med klassisk krage och två knappar framtill. Tröjan har korta ärmar och det ikoniska gröna krokodilmärket broderat på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden.
Mörkblå piké från sailracing - Säljer en mörkblå pikétröja med vit piping vid ärmslut och krage. Tröjan har korta ärmar, två knappar vid halsen och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt till jeans eller shorts för en clean look.
Lacoste Piké - Nyskick
Röd piké från Ralph Lauren - Säljer en klassisk röd pikétröja från Ralph Lauren med korta ärmar och krage. Tröjan har två knappar framtill och den ikoniska blå broderade loggan på bröstet. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för en chill och stilren look.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
viral zara topp - viral spetstopp från zara, helt slutsåld💕💕 aldrig använd, prislapp kvar storlek L men passar mig som är en Small. Passar perfekt på mig med större kupstorlek men Small i kläder🙏🏻
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!