Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Prickig omlottblus med v-ringning
Prickig omlottblus med v-ringning - 0 Prickig omlottblus med v-ringning - 1 Prickig omlottblus med v-ringning - 2

Prickig omlottblus med v-ringning

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Vit omlottblus med svarta prickar och v-ringning. Knappt använd

Emilia
Emilia
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit omlottblus med v-ringning - Säljer en stilren vit omlottblus med v-ringning och långa ärmar. Blusen har knappar vid ärmsluten och ett snyggt omlottfall framtill som ger en elegant look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Vit omlottblus med v-ringning - Säljer en vit blus med omlottkänsla och djup v-ringning. Toppen har långa, vida ärmar och markerad midja som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look. Man knyter själv i ryggen. Org pris 300
Vit omlottblus med v-ringning - Säljer en superfin vit blus med omlott och v-ringning. Blusen har långa, lite transparenta ärmar med resår vid handlederna och ett lätt rynkat midjeparti som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.
Vit blus med v-ringning och prickar - Säljer en söt vit blus från only som är använd få gånger.
Vit omlott blus med v-ringning - Superfin vit blus med omlott och djup v-ringning. Toppen har en lätt rynkad struktur och volangig nederkant som ger en luftig känsla. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look. Hör av er vid frågor!
Vit prickig blus med v-ringning - Superfin vit blus med svarta prickar och v-ringad hals. Blusen har korta puffärmar och är croppad i modellen. Perfekt för dig som gillar en söt och trendig look.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Blå jeanskorsett med knappar - Säljer en blå korsettopp i denim med framknäppning, dekorativa bröstfickor och råa, fransiga kanter nertill. Toppen har markerade sömmar och en croppad passform som ger en edgy och trendig look. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte
Ljusblå långärmad topp Intimissimi - Superskön ljusblå långärmad topp från Intimissimi i en tunn och mjuk mix med kashmir. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att styla till jeans eller kjol.
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38