Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mönstrad topp - Topp från hm
Mönstrad bandeau topp - Färgglad bandeau tubtopp med bohemiskt paisleymönster. Smockad överdel och volangkant nedtill ger en cool och avslappnad vibe. Perfekt för varma dagar och festivaler. Använd en enstaka gång ❣️
Mönstrad gartier topp - Unik ärmlös topp med abstrakt mönster i beige, grå och blå toner. Toppen har en asymmetrisk design med cut-out detaljer och hög hals samt höfthållare. Perfekt för dans eller när du vill sticka ut. Säljer tillhörande trosor. Garderobsrensning så kika gärna på övriga auktioner.
Mönstrad topp från Mango - Supersöt linnetopp från Mango med smala axelband och blått mönster. Toppen är i L, men skulle säga M.
Mönstrad topp från KappAhl - Säljer en snygg blåvit topp från KappAhl i storlek M. Perfekt för sommaren. Obs!! finns fläck på baksidan (se slide 5). Hör av er vid eventuella frågor!!
Mönstrad topp - Långärmad tight tröja i nyskick, storlek xs-s! Från Bik bok🫶🏼😊
Mönstrad topp - Super söt mönstrad topp från zara🦋🦋
Mönstrad croppad topp från Monki - Säljer en croppad topp från Monki i storlek S. Toppen har ett färgstarkt mönster i blått, orange och vitt med svarta detaljer. Den är kortärmad och har en tight passform, perfekt till jeans eller kjol. Materialet är mjukt och stretchigt, troligen bomull eller polyester.
Mönstrad topp
Mönstrad topp - 89 Mönstrad topp - 90 Mönstrad topp - 91

Mönstrad topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Stockh LM
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blått linne från stockhlm med så snyggt mönster! Storlek S, men lite stor på mig så har knutit den i ryggen på bilderna💋

Emma🎀🩷
Emma🎀🩷
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Topp Zara  - Snygg topp från Zara i bra skick som ej kommer till användning då den är lite stor för mig😊
Vit linnetopp med svart spets - Säljer denna spetstopp som jag aldrig använt då den var för liten på mig. Ingen etikett där det står vart den är ifrån eller vilken storlek det är. Men skulle säga det är Xs-S🩷
Vit korsettopp med snörning från Zara - Säljer en vit korsettopp från Zara med långärmad design och snygg snörning framtill. Toppen har v-ringad hals och figurnära passform som framhäver midjan. Materialet är bomull och toppen har en stilren look som passar till jeans eller kjol.
Intimissmi topp  - Säljer denna populära topp från Intimissmi. Den är nästan aldrig använd💖
Svart topp - Säljer denna helt nya svarta toppen från Gina Tricot som jag har köpt på Ullared för 129 kr då den är lite för tajt för min smak 💗 den är pösig vid armarna och tajt vid midjan från deras soft touch kollektion!  Obs! Reser bort imorgon så idag är sista dagen att köpa.
Svart prickig blus - Säljer en svart croppad blus med vita prickar och smockad midja. Blusen har långa puffiga ärmar och kan bäras offshoulder för en cool look. Materialet känns lätt och flowy, perfekt till jeans eller kjol.
Vit oneshoulder topp med volang - Säljer en vit oneshoulder topp med flera lager volanger längs axeln. Toppens passform är tight och den är axelbandslös på ena sidan, vilket ger en snygg och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.