Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Långärmad croptop
Långärmad croptop - 89 Långärmad croptop - 90 Långärmad croptop - 91

Långärmad croptop

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Pull & Bear

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Långärmad croptop från pull & bear. Strl S. Materialet är super mjukt. Bra skick

tovegrosskopf
tovegrosskopf
(77)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Croptop - En tröja från pull and bear som har blivit omstylad, fortfarande i fint skick!!
Långärmad croptop - Säljer den här ursköna croptopen som sitter lite lösare vid brösten så det är så fint att ha en bralette under! Inga tecken på användning, jättefint skick 🤍
Långärmad croptop  - En söt, ljuslila top från pull&bear, fin till både våren och sommaren:) använd ett fåtal gånger så den är i fint skick
Långärmad crop top  - Helt ny oanvänd tröja i storlek xs. Jag har beställt den från Zalando☺️
Långärmad randig croptop  - Randig croptop från Pull&Bear. Osymmetriskt vid magen och ärmarna blir vidare mot handlederna. Står storlek S men passar bättre till XS tror jag
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart bandeau topp v-ringning - Snygg svart bandeau tubtopp med djup v-ringning och figurnära passform. Toppen är ärmlös och har en stilren look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Den är från Bikbok i strl xs men passar mig med S
Vit prickig topp - Så fin vit topp med svarta prickar och smockad midja! Väldigt populär och helt nytt skick🩷🩷
Blommig korsettopp med snörning - Romantisk korsettopp i ljus bomull med blommigt mönster i rosa och grönt. Toppen har snörning framtill och spetsdetaljer längs urringningen. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look.
Vit oneshoulder topp med volang - Säljer en superfin vit oneshoulder topp med stora volanger och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en romantisk känsla med sin luftiga passform och broderade spetsmönster. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra!
Svart korsett med dragkedja - Snygg svart korsett med dragkedja framtill och rå kant nertill. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver midjan. Perfekt för att skapa en edgy look till jeans eller kjol.
Mörkblå v-ringad topp med lång ärm - Trendig mörkblå topp med v-ringning och långa ärmar. Figurnära passform som framhäver midjan och lätt utsvängd nertill. Tillverkad i ett mjukt, strukturerat material som känns bekvämt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Rosa axelbandslös bandeautopp - Säljer en söt rosa bandeautopp med axelbandslös design och bred volang upptill. Toppen har en croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära.