Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Festtopp
Festtopp  - 89 Festtopp  - 90 Festtopp  - 91

Festtopp

Storlek: XS/S
Kategori: Toppar
Märke: Zara

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin, glittrig festtopp som går att justera framtill beroende på hur kort man vill ha den.☺️ Storlek XS/S. Köpt på Pull&Bear i London förra våren och endast använd 1 gång. Därav nyskick och dessutom SLUTSÅLD. Säljer då jag har en likande. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor!💓

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Festtopp  - Från ”estradeur” använd 1 gång 🤍 XS
Festtopp - Säljer en såå cool topp från zara i väldigt bra skick❤️
Festtopp - Jättesnygg topp med zebramönster i svart och vit. Toppen har smala axelband som korsas i ryggen med en rynkad detalj i sidan. Perfekt som festtopp!
Festtopp  - Supersöt helt ny champagnefärgad topp från Zara i glansigt satintyg 🥰 Man kan ha den snett över ena axeln eller rakt
Fest topp  - Super snygg topp perfekt till sommaren💓
Festtopp - Säljer min snygga topp från Zara som passar att ha till vardags eller på krök!🥂🥂 Den är tyvärr för liten för mig annars hade jag behållt den😌
Festtopp  - Festtopp i superfint skick💛🩷
Fortsätt i appen →