Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa linnetopp från Pull&Bear - Söt ljusrosa linnetopp från Pull&Bear med djup urringning och mjukt, stretchigt material. Toppen är ärmlös och har en enkel, stilren design som passar perfekt till jeans eller kjol.
Rosa omlottopp från Pull&Bear - Säljer en rosa omlottopp från Pull&Bear i storlek S. Toppen har tunna axelband, och ett tunt band i ryggen. Materialet är lätt och flowy, perfekt för varma dagar. Snygg att styla med jeans eller kjol! Har en liten slinga på den som har gått sönder annat sjättefin! Säljer då den aldrig kommer till andvänding! Hör av er vid frågor❤️
Pull&bear topp - Jätte gullig pull&bear topp i storlek xs💗 säljer pågrund av att den inte kommer till användning💗väldigt fint skick då jag bara använt den fåtal gånger💗 jag skulle säga den är xxs då den är ganska liten i storleken💗
Ljusrosa ribbad linnetopp Pull&Bear - Supersöt ljusrosa ribbad linnetopp från Pull&Bear med spetsdetaljer längs v-ringningen och tunna justerbara axelband. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Storlek XS-S
Pull&Bear rosa topp - Rosa sommrig oanvänd topp från Pull&Bear Ingen prislapp men fortfarande lika ny Storlek M 100 polyester
Söt topp från Pull&Bear - Säljer en söt topp från Pull&Bear som inte kommer till användning längre! Storlek S, 180kr❣️
Topp Pull&Bear - Använd några få gånger, fint skick men kommer inte till användning längre. Inga defekter eller dylikt. Knyte vid midjan
Kort sweatshirt PULL&BEAR
Kort sweatshirt PULL&BEAR - 89 Kort sweatshirt PULL&BEAR - 90

Kort sweatshirt PULL&BEAR

Storlek: SMALL
Kategori: Toppar
Märke: Pull & Bear

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kortare sweatshirt i en ljusrosa färg från PULL&BEAR, är i väldigt fint skick då den nästan aldrig blivit använd! 😊💗

Matilda Palm
Matilda Palm
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blazer NAKD x Claire Rose - Oanvänd blazer i storlek 36 från NAKDs kollektion med Claire Rose. Helt oanvänd då den är för stor för mig.
Ljusrosa omlottopp med knyt - Ljusrosa omlottopp i ribbat material med långa ärmar och knyt i midjan. Står tyvärr ej vad det är för storlek men skulle säga att den sitter som en S.
Svart croppad jeansjacka Gina Tricot - Svart croppad jeansjacka från Gina Tricot med klassisk krage, knappar framtill och två bröstfickor. Jackan har en loose passform.
Brun croppad långärmad topp - Brun croppad topp med lång ärm och djup v-ringning. Har som ”avklippta” sömmar/kanter
Rosa hoodie  - Rosa hoodie, storlek xxs men sitter som en s
Brun oversized sweatshirt - Brun oversized sweatshirt med rund hals och långa ärmar. Har en söm över ryggen
Klänning med blommor  - Svart klänning med vita blommor, v-ringad hals och långa ärmar. Klänningen har knytband i midjan samt dragkedja i ryggen.  Är från Glamourus UK men köpt på Asos. Står ej vad det är för storlek men skulle säga större xs/mindre S
Vit blus med blått mönster från Kappahl - Vit offshoulder topp med blått mönster. Jag har även valt att ibland bära den som en vanlig blus med ”axlarna uppe”. Är i barnstorlek 146/152.
Marinblå Gant t-shirt - Marinblå Gant t-shirt
Rosa GANT t-shirt - Rosa t-shirt från GANT
Liknande annonser
Visa alla