Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lack topp - Lack topp från shein, bra skick, storlek L, hör av er vid frågor eller intresse!🩷20kr
Svart lack korsett - Super snygg korsätt liknande tröja❤️den går att ändra storleken på så att den massar XS-M❤️jag hittar inget märke på den men den är bra kvalité och köpte den secund hand av en annan säljare❤️❤️
En svart lack topp - Aldrig använt
Topp - Använd fåtal gånger, Bra material
Topp - Svart topp med ”rynkningar” vid urringningen. Väldigt fin men aldrig kommit till användning. Strl XS
Söt topp  - Söt sommar topp oanvänd!
Plast/Lack topp
Plast/Lack topp - 89 Plast/Lack topp - 90

Plast/Lack topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Extremt snygg topp i plast/pvc, storlek M och Unisex modell

Emma
Emma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gullig klänning - Gullig klänning men tryck, ganska tunn så bra för sommaren och våren. Storlek M men lite liten vid bysten (har 75F för referens, så mindre än det borde funka)  Endast testat, aldrig använd och har fortfarande kvar lappen!
Härlig bikini - Fin bikini från Shein, storlek L men lite mindre i storleken.
Bodycon klänning - Väldigt fin klänning i regnbågsfärger! Mjukt material, alla lappar kvar
Chokers - Söta chokers som aldrig kommer till användning 20-40cm 100kr för båda
Klänning - Svart luftig klänning, storlek L men lite mindre vid bysten!
PU Body - PU body
Fake lack body - Fake lack body i storlek M, snörning fram och mycket stretch. Sparsamt använd (1-2 gånger)
Korsett topp - Korsett topp från Romwe, otroligt fin svart färg med blåa detaljer.
Liknande annonser
Visa alla