Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Skitsnygg röd topp
Skitsnygg röd topp - 89

Skitsnygg röd topp

Storlek: S
Kategori: Toppar

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna skitsnygga toppen. Endast använd 1 gång och är som ny, väldigt stretchigt material, skulle säga att den även passar storlek M. Köpt för 299. Köparen står för frakt 💞

Alma
Alma
(31)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd topp - Söt röd topp, aldrig använt. Storlek XS eller S står inte på tröjan men passar mig som brukar ha S
Röd topp - Så fin röd topp med detalj på magen!
röd topp - cute rött linne från Monki i storlek S, passar dock även XS. fint skick❤️‍🔥
Röd topp - Säljer en röd topp från H&M, super gullig till ett par shorts eller jeans!
Röd topp - Långärmad söt topp från Hm köpt på sellpy😊 Fint skick!
Röd topp - Knappt använd topp från Nelly!💕
Röd topp - Säljer denna fina ”fest-toppen” från Nelly som är använd en enstaka gång så som ny😍🙏  skriv om du har några funderingar eller är intresserad av att köpa! Säljer billigt då jag måste göra mig av med kläder🫶
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Festtopp - Såå snygg!
Zara topp - Säljer denna superfina Zara topp! Den är knappt använd o köpt för några år sedan!
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕