Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
blå väst topp 2000-tal - blå ärmlös topp från logg, köpt på 2000-talet. storlek 34, passar xs-s.
2000-tals t shirt - Snygg 2000-tal T-shirt från köpt second men från only.
tubtopp - ginatricot, gummi grej på insidan så den inte åker ner andvänt några gånger
Neon tubtopp - Köpt på sellpy, oanvänd.
TubTopp - Fin rosa tubtopp från shein. Helt ny! Stl S💗
2000-tal tubtopp
2000-tal tubtopp - 89 2000-tal tubtopp - 90

2000-tal tubtopp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna neonrosa tubtopp för 30 kr. Köpt på loppis men är ej använd av mig. Den är i storlek M och kan användas som en kort klänning.

Josefine
Josefine
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Persikofärgad halterneck-top - Säljer en snygg persikofärgad halterneck-top i satinliknande material.  Storlek S från Zara
Vit linnetopp med knytband - Jätte populära stockholmsstil linnet helt oanvänt knyter banden själv💕
Vit halterneck linnetopp med spets - Säljer en vit halterneck linnetopp med spetsdetaljer över bysten och ryggen. Toppen har knyt i nacken och är ärmlös med en lätt utsvängd passform. Perfekt för sommarens varma dagar och ger en romantisk vibe med sina blommiga spetsinslag.
Beige ribbad ärmlös topp med dragkedja - Säljer en beige ribbad topp med croppad passform och liten dragkedja framtill. Toppen är ärmlös och har en snygg v-ringning. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Vit korsett topp med snörning Zara  - Min favorit topp från Zara älskar älskar denna❤️❤️❤️
Gul korsett-topp med fyrkantig hals - Snygg gul korsett-topp med fyrkantig halsringning och breda axelband. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Sömnen har gått upp vid dragkedjan och därav det billiga priset. Däremot inget man tänker på.
Randig topp  - Säljer denna snygga och populära toppen från Zara Toppen har tunna axelband, knappar framtill och en lätt utsvängd passform. Säljer då den inte har kommit till användning. Ny med prislapp 💗
Vit prickig linnetopp från Amisu - Supersöt vit linnetopp med svarta prickar från Amisu. Toppen har tunna axelband och en snygg draperad urringning. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.