Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa spetsblus från Gina Tricot - En söt rosa spetsblus från Gina Tricot. Blusen är i mycket bra skick, st. S 💞 Pris är diskuterbart!Ställ gärna frågor! 🥰
Rosa offshoulder spetsblus Gina Tricot - Säljer en snygg rosa offshoulder spetsblus från Gina Tricot. Toppen har trekvartsärm och är gjord i ett stretchigt spetsmaterial med fina detaljer längs kanten. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra med en feminin och trendig look.
Rosa spetsblus - Elegant vit spetsblus med vackert mönster och ärmlös design. Blusen har en rund hals och är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform. Skulle säga storleken är xxs-xs💖
Rosa spetsblus från Gina Tricot - Säljer en söt rosa spetsblus från Gina Tricot. Blusen har korta ärmar och en figurnära passform. 💗
Rosa spetsblus från Gina Tricot - Säljer en söt rosa spetsblus från Gina Tricot i storlek XS. Blusen har långa ärmar och ett vackert spetsmönster som ger en romantisk känsla. Perfekt för att piffa upp din garderob! 💖
Rosa spetsblus från Gina Tricot - Säljer en söt rosa blus från Gina Tricot i storlek M. Toppen har korta puffärmar och är helt täckt av ett fint spetsmönster. Perfekt för dig som gillar romantisk stil och vill ha något extra till garderoben.
Rosa spetsblus - Jättefin och sommrig topp! Köpt secondhand, ny skick men ingen lapp om märke eller storlek. Den har rund halsringning framtill samt v-ringning med dekorativa band i ryggen.
Rosa spetsblus från Gina Tricot - Säljer en superfin rosa spetsblus från Gina Tricot i storlek S. Blusen har långa ärmar och ett vackert spetsmönster. Den är perfekt för både vardag och fest med en liten knappdetalj i nacken och en öppen rygg. Passar perfekt till jeans eller kjol!
Rosa spetsblus
Rosa spetsblus - 0

Rosa spetsblus

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt rosa spetsblus med korta ärmar och ett fint blommönster. Perfekt för en somrig look. Blusen har en lätt och luftig passform.

din mamma .
din mamma .
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Brun dunjacka från Fjällräven - Säljer en supermysig brun dunjacka från Fjällräven.  Storlek xxxs o passar allt från xxxs till m beroende på hur man vill att den ska sitta. Perfekt för kalla vinterdagar och höstpromenader. Jackan är i tyvärr inte i så bra skick med en del defekter, be gärna bild på de.  Den håller dig varm och bekväm hela säsongen. Bästa jackan någonsin! Säljer ändast för att jag vill byta färg.
Miss Me ljusblå bootcut jeans stl 30 - Ljusblå jeans från Miss Me med snygga broderade kors på bakfickorna och glittriga detaljer vid fickorna. Modellen har bootcut-ben och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar statement-jeans med unik touch. Jeansen är i bra skick, men har tidigare gått sönder vid sömnen av fickorna men har sytts ihop. Inget som syns från utsidan. Midjemåttet är 42cm rakt över, innerbenslängden 79cm, hela jeans längden är 106cm
Lågmodjade Jeans💗 - Midjemått: 39cm rakt över, innerbenslängd: 83cm 💕(Gamla säljarens bilder) de va nya när ja köpte dom! Använda 1 gång💗
Liknande annonser
Visa alla