Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Söt rosa tröja
Söt rosa tröja  - 89 Söt rosa tröja  - 90

Söt rosa tröja

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesöt tröja som jag köpte för ett tag sen. Använd fåtal gånger och storlek M 🤍

Viola
Viola
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa tröja  - Säljer min fina rosa tröja som tyvärr inte kommer till användning🩷
Rosa tröja - Helt ny med lapp kvar! Stl M men passar S också !🩷🤍
Rosa tröja - Hej! Jag säljer en jättefin rosa tröja då den inte kommer till användning. Tröjan är i st. L och köpt från sellpy för 60kr! Hör av dig om du har fler frågor!🥰💕
Rosa tröja!! - En stark rosa tröja från Zara💕 den är croppad och har korta ärmar
Rosa tröja - En jättefin rosa topp från Gina, använt den ungefär 2-3 gånger. Den är helt ny och väldigt fräsch utan några skador. Den är storlek M men funkar jättebra ifall du har Xs eller S, eftersom att jag bär själv på storlek XS och den sitter fof jättebra på mig.
Rosa tröja - 🩷Den är ifrån Zara 🩷Använd två gånger 🩷Storlek M
Rosa långärmad tröja  - Säljer denna supersköna soft touch-tröjan från Gina Tricot i storlek M. Perfekt basplagg, lätt den skönaste långärmade jag testat!💕Nypris ligger på 200kr🫶🏼Säljer även matchande yogabyxor till om någon är intresserad!
Rosa tröja - Jätte fin mörkrosa färg och skön tröja men kommer tyvärr inte till användning.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i
Topp - Storlek m från Zara, ny! Krämvit
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Vit broderad bandeau topp - Supersöt bandeau topp i vitt med broderade blommor och volang. Överdelen är stickad och ger en snygg kontrast till den luftiga, broderade nederdelen. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Svart omlottopp med spetsdetalj - Svart omlottopp med v-ringning och spetsdetalj under bysten. Långärmad modell som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Randig svartvit bandeau topp - Snygg bandeau topp i svart och vitt med horisontella ränder. Toppen är ribbad och axelbandslös, perfekt för en trendig look. Materialet känns stretchigt och sitter tight mot kroppen.
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.