Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Supercool tröja
Supercool tröja  - 89 Supercool tröja  - 90

Supercool tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Rosa tröja med supercoola detaljer! Pris kan diskuteras!💕🤗

Sellout
Sellout
(15)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Supercool y2k tröja - Ashäftig y2k långärmad tröja! På hemsidan är den nästan helt slutsåld och kostar ca 500 kr i nypris :) Säljer då den blivit för stor ‼️ Perfekt skick då den endast är använd två gånger, storlek XL men liten så snarare M - pris förhandlingsbart 💋
Supercool t-shirt!! - Säljer en snygg topp med leopardmönster i svart, rött och beige. Modellen har korta ärmar och rund hals, och är i en normal passform. Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen polyester. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut.
Supercool topp - Så fin topp som inte kommit till användning då jag inte kände att den var min stil!
Supercool topp!!! - Supersnygg tröja
En super cool tröja - En super cool tröja med leopard mönster i mörk blå färg i storlek S-M (köparen står för frakt)
Supercool tröja!💚💕 - Supercool tröja som ser ut att vara ut och in💚💕 köpt på asos
Supercool topp - Saknar endast några ”diamanter” men inget som syns
Andra annonser från Toppar
Visa alla
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
viral zara topp - viral spetstopp från zara, helt slutsåld💕💕 aldrig använd, prislapp kvar storlek L men passar mig som är en Small. Passar perfekt på mig med större kupstorlek men Small i kläder🙏🏻
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.