Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja med öppen rygg - Säljer denna mörk rosa seamless tröjan med öppen rygg. Helt oanvänd och super skönt material. Säljer för 79kr i storlek M men passar även S.
randig tröja med öppen rygg - Säljer en snygg randig topp från new yorker i vitt och rosa. Toppen är croppad och har långa ärmar med en öppen rygg. Tröjan har även ett pytte litet hål som inte syns och en fläck men annars super bra skick men skriv för bilder på det och om du är intresserad!💗
Tröja med öppen rygg - Superfin enkel tröja med öppen rygg med ett skönt rosa tyg. Knappt använd i stolek s
Tröja med öppen rygg - Söt tröja med öppen rygg, knyte i nacken på toppen och djup i ryggen, tyvärr för liten för mig. Ny utan prislapp
Tröja med snörning och öppen rygg  - Tröja från Chiquelle nypris 250kr , Storlek S
Tröja med öppen rygg  - Rosa fluffig tröja från Hanna Schönbergs kollektion med nakd. Inga anmärkningar, jättefint skick. Skriv meddelande för egna bilder 💕
Topp med öppen rygg - Rosa topp med öppen rygg. Aldrig använd.
Topp med öppen rygg - Ljusrosa glittrig topp med helt öppen rygg som man kan knyta på olika sätt.
Tröja med öppen rygg
Tröja med öppen rygg - 89 Tröja med öppen rygg - 90

Tröja med öppen rygg

Storlek: XS-S
Kategori: Toppar
Märke: Vet inte
Färg: Rosa

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna superfina tröjan med öppen rygg då den inte kommer till användning längre. Jag har använt den 2-3 gången så den är inte sliten.

.
.
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ridhjälm - Säljer min ridhjälm då jag har en annan.  Jag har använt den när jag va liten i cirka 2-3 år. Den har bågra yttre slitningar såsom repor på silver grejen. Den är fortfarande säker att rida med och är CE-märkt. Nypris 499 kr
Beige axelväska med metallspänne - Snygg beige axelväska i syntetmaterial med ett coolt metallspänne. Perfekt för både vardag och fest! Den har en justerbar axelrem och en stilren design som passar till allt. Väskan är i mycket bra skick och redo för nya äventyr.
Beige axelväska i skinn - Snygg beige axelväska i skinn med en enkel och stilren design. Väskan har en dragkedja upptill och en justerbar axelrem för bekväm användning. Perfekt för vardagsbruk eller en dag på stan!
Det slutar med oss - Säljer min bok då jag läst ut den. Bra bok köp tack. Nypris 200
Grå kofta från Lindex, storlek S - Mysig grå kofta från Lindex i storlek S. Koftan är stickad med rund halsringning och knäppning framtill med svarta knappar.  Minimalt använd och nypris tror jag låg på runt 400 kr🌸
Svarta kostym shorts - Snygga svarta shorts med klassisk passform och uppvikta ben. De har hällor för bälte, knapp och dragkedja framtill samt fickor både fram och bak. Nya och oanvända
Mörkblå jeansshorts Red Rivet - Snygga mörkblå jeansshorts från Red Rivet med slitna detaljer och uppvikta benslut. Klassisk femficksmodell med kontrastsömmar och snygga bakfickor med broderade mönster. Helt nya och oanvända. Nypris 300 kr💕
Rosa frotté jumpsuit med huva - Supermysig rosa jumpsuit i mjuk frotté med huva, dragkedja framtill och snörning i midjan. Perfekt för chill hemma eller sleepovers. Fickor på sidorna och broderad text på bröstet.
Blå jeanskjol med rå kant - Säljer en snygg blå jeanskjol från H.I.M.C.O.C.C med klassiska fickor och rå, fransig kant nertill. Kjolen har en normal passform och är perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Passar till allt och är superenkel att styla.
Grå kappa med hög krage från Gina Tricot - Jättefin kappa från Gina tricot i storlek S. Passar perfekt till sen vinter/vår när det börjar bli lite varmare. Kragen är hög men kan göras till låg.
Liknande annonser
Visa alla