Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Rutig topp
Rutig topp - 0 Rutig topp - 1 Rutig topp - 2

Rutig topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

55 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Rutig volang topp från hm, perfekt till sommaren!🤍 Storlek S

Sellout
Sellout
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rutig topp med spets - En blå söt topp som är för stor för mig då det är min syster som vill sälja💘inga defekter, som ny
Rutig topp - Söt rutig sommartopp med knappdetaljer
Rutig topp - Rutig topp från hm med knytning framtill, storlek 164
Blå och vit rutig topp - Säljer en superfin blå och vit rutig topp med knytband på axlarna. Toppen är croppad och har en söt volangdetalj💙
Rutig topp - Säljer en jättefin rutig blå topp från Gap som köptes på Zalando för 2 år sedan. Nästan helt oanvänd och ser ut som ny💕💕
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Supersöt prickig topp - Säljer nu denna otroligt söta toppen i storlek S. Köpt här på plick av en tjej som syr förhand
Vit spetsblus från Gina Tricot - Säljer en vit långärmad blus från Gina Tricot i genombruten spets med v-ringning. Blusen har ett romantiskt blommönster och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Vit spetslinnetopp från & Other Stories - Söt vit linnetopp från & Other Stories Paris Atelier med breda spetsband och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en luftig, loose passform med romantisk känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.