Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå ribbad topp - Säljer en grå ribbad topp med korta ärmar och v-ringning. Toppen har en söt detalj med en liten rosett framtill. Helt ny .
Grå ribbad topp - Säljer en grå ribbad topp med korta ärmar. Toppen har en elastisk och texturerad yta som ger en unik look. Perfekt för att styla med jeans eller kjol.
Grå ribbad topp - Säljer en grå ribbad topp med korta ärmar och vågig kantdetalj vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå ribbad topp - Grå ribbad topp med en liten polokrage i storlek Xs-S fårn Zara
Grå ribbad långärmad topp - Säljer en grå ribbad långärmad topp med rund hals. Toppen har en slim passform och är tillverkad i mjukt material.
Grå croppad ribbad topp - Snygg grå croppad topp med ribbad struktur och korta ärmar. Perfekt till jeans eller kjol för en chill och trendig look. Stretchigt material som sitter tight och framhäver figuren.
Grå ribbad topp med smockdetalj
Grå ribbad topp med smockdetalj - 0

Grå ribbad topp med smockdetalj

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå topp med ribbad struktur upptill och smockad midja. Toppen har rund halsringning och korta ärmar. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå unik stil. Säljer även i svart o vit oxå

Sellout
Sellout
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Weekday jeans - Så fina weekday jeans som aldrig kommer till använding❤️
Zara jeans - Dom mycket populära zara jeansen från ca 2 år tillbaka. Köpte dessa för 1000 och de är knappt använda.
Zara topp - Nästan aldrig använd. Jätte fin topp från zara
Ljusgråa converse - Ett par ljusgråa converse som knappt är använda och är stl 38
Nike shorts - Ett par Nike PRO shorts som knappt är använda, passar mig som är S, hej jag har hittat dessa igen så nu är försäljningen igång igen!
Grå zara jeans - Säljer dessa par jeans från zara som var mycket trendiga förra året. De passar mig bra men känner att jag måste bli av med lite jeans. De är rätt långa på mig som är 164. Så skulle passa någon mycket längre. Kan även mötas upp!
Juicy sett - Säljer då mitt nästintill oanvända juicy sett. Koftan har då diamanter på ryggen me märket och byxorna e de med fickor. Alltså den nya vandliga modellen. Hör av er vid frågor ❤️
Rosa stickad t shirt - Säljer min så sköna och fina stickade t shirt från zara! Strl L men sitter som på bild på mig som är en xs-s (alltså liten i strl)
Blå jeans från Unmarked - Snygga blå jeans från junkyard som aldrig är testade eller använda då det var för sent att lämna tillbaka! De är lågmidjade med en bootcut, dessa finns på hemsidan om man vill se bild med de på men ja säljer mina billigare🩷
Vit halterneck topp med silverblommor - Unik vit halterneck topp med en axel och stora dekorativa silverblommor framtill. Toppen har hög hals med spänne i nacken och är axelbandslös på ena sidan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och elegant look.
Liknande annonser
Visa alla