Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
En färgglad topp
En färgglad topp - 89

En färgglad topp

Storlek: S-M
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappast använd Är i väldigt bra skick Materialet är väldigt skönt och bekvämt

Sandra127
Sandra127
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Färgglad halterneck topp - Säljer en snygg halterneck topp med knyt i nacken. Toppen har ett paisleyinspirerat mönster i rosa, orange och vitt. Perfekt för dig som gillar färg och mönster! Materialet känns lätt och skönt mot huden.
Färgglad topp med knytband - Säljer en superfin och färgglad topp i rosa och orange. Den har ett unikt knytband runt halsen och en cool design med en ringdetalj framtill.
Färgglad korsett-topp från Zara - Säljer en snygg korsett-topp från Zara i storlek S. Toppen har ett rutigt mönster i rosa, vitt, svart och grönt med struktur och en croppad passform. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst!
Färgglad halterneck topp med mönster - Säljer en snygg halterneck topp med virvlande mönster i rosa, orange och vitt. Toppen har en croppad passform och smala axelband som korsas i ryggen. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och form! Passar s me
Färgglad crop topp - Jättefin sommar topp med kortare del bak till
Färgglad satintopp - Superfin & lyxig satintopp! Fina detaljer och paljetter i olika färger. I sidan har den band/rosett! Perfekt till sommaren🌺 säljer då den inte kommer till användning tillräckligt! Passar S & M.
Färgglad sommartopp  - Supersöt blommig sommartopp, aldrig använd💗
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp hm - Supersnygg svart linnetopp med breda axelband och djup v-ringning både fram och bak. Toppen har vita spetsdetaljer som ger en romantisk vibe och är perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använd
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
V-ringad body med volang - Jättefin body med v-ringning och volang. Köpte den på Plick men har själv aldrig använt den. Bilderna är ifrån förra ägaren. Tveka inte att höra av dig om du undrar något eller vill ha fler bilder.
Vit broderad linnetopp med knyt - Söt vit linnetopp med tunna axelband och blå broderade blommor vid urringningen. Toppen har v-ringad hals, knyt i midjan och är tillverkad i ett lätt, luftigt material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte