Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Body  - Kommer inte till användning
Body  - Leoparbody med öppen rygg, aldrig använt
Body - Body med öppen rygg, aldrig använt
Grå body med blommönster - Söt grå body från Åhlens med korta ärmar och tryck av blommor i vitt och gult på framsidan. Praktiska knappar vid axeln och i grenen för enkel på- och avklädning. Perfekt för de små under varmare dagar.
body
body - 89 body - 90

body

Storlek: s-m
Kategori: Toppar

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det här är en body som är väldigt v-ringad och är bekväm storlek s-m på den här och så har jag använt den 1 gång

zuhurhainaba
zuhurhainaba
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Body  - Kommer inte till användning
Body  - Leoparbody med öppen rygg, aldrig använt
Body - Body med öppen rygg, aldrig använt
Grå body med blommönster - Söt grå body från Åhlens med korta ärmar och tryck av blommor i vitt och gult på framsidan. Praktiska knappar vid axeln och i grenen för enkel på- och avklädning. Perfekt för de små under varmare dagar.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Brun offshoulder topp - Säljer en brun offshoulder topp med croppad passform. Toppen är enkel och stilren utan mönster eller detaljer, perfekt att matcha med  jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära.💞💞
Vit halterneck topp i satin - Snygg vit halterneck topp i glansigt satinmaterial med hög krage och ärmlös design.  knäpps i nacken. Dock har den en liten brun fläck längst ner! Dock inte man tänker på
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!