Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart omlottblus - Jättefin fest blus/topp från Zara ❤️‍🔥❤️‍🔥  när man böjer armarna så blir ärmarna lite strama
Svart omlottblus från BikBok - Säljer en svart omlottblus från BikBok i storlek S. Blusen har långa ärmar och en snygg v-ringning. Endast använd en gång.
Svart omlottblus med knyt - Säljer en svart omlottblus med korta ärmar och knyt framtill. Toppen har en lätt och luftig känsla med v-ringad skärning och asymmetrisk nederkant. Perfekt för dig som gillar en stilren och enkel look.
Svart omlottblus Odd Molly - Supersnygg svart omlottblus från Odd Molly med långa ärmar, spetsdetaljer och knyt i midjan. Blusen har v-ringning med små nitar längs kanten och broderade mönster på överdelen. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart omlottblus från Bik Bok - Säljer en svart omlottblus från Bik Bok i lätt och luftig polyester. Blusen har långa ärmar och en snygg v-ringning framtill. Aldrig använd
Svart omlottblus med knyt från SHEIN - Svart omlottblus från SHEIN med långa ärmar och snygg knytning framtill. Blusen har v-ringad hals och ballongärmar med resår vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart omlottblus från SHEIN - Säljer en svart omlottblus från SHEIN i storlek XS. Blusen har v-ringning, korta vida ärmar och markerad midja som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottblus med knytband - Snygg svart omlottblus i satin med långa ärmar och knytband i midjan. Blusen har en elegant v-ringning och glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt att styla till olika outfits.
Svart omlottblus
Svart omlottblus - 0

Svart omlottblus

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: missäy
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin helt oanvänd tröja med prislapp kvar från Missäy. Storlek M/L men är perfekt på mig som vanligtvis har S/M. Skulle även passa Xs❤️ Nypris: 299+frakt på 79kr

Josefine
Josefine
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mi Amor hoddie - Säljer min sparsamt använda mi amor hoddie i strl S❤️
Topp - Säljer denna helt oanvända tröja för 250. Köpt för 550❤️
Lågmidjade jeans - Lågmidjade jeans från Lager 157, sparsamt använda. Köpt för 350, säljer för 270❤️
Liknande annonser
Visa alla