Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Turkos och brun prickig linnetopp - Snygg push up halterneck linnetopp med turkos omlottdesign upptill och brun mesh med vita prickar nedtill. Toppen har smala axelband och figurnära passform.
Turkos linnetopp  - Säljer en turkos linnetopp i träningsmaterial. Funkar perfekt till träning eller använda ute eller som pyjama. Väldigt trendig färg. Minns inte vart den är köpt och strl står ej men gissar på xs eller S men den har lös passform.
Turkos linnetopp med spets  - Gulligt linne med spets. Aldrig använd💞(mer turkos i verkligheten
Turkos linnetopp med tunna axelband - Snygg turkos linnetopp från NLY Trend med tunna axelband och hög halsringning. Toppen har en enkel och stilren design som ger en fräsch look. Perfekt för varma dagar eller när du vill ha något lätt och luftigt.
Turkos ribbad linnetopp Intimissimi - Säljer en turkos ribbad linnetopp från Intimissimi i mjuk och stretchig bomull. Toppen är ärmlös med breda axelband och har en slim passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt till sommaren och enkel att styla med olika outfits. Finns en fläck på baksidan som man kan se på sista bilden, ingenting som man tänker på.
Turkos linnetopp med tryck - Säljer en turkos linnetopp med vitt tryck och tunna axelband. Toppen har ett coolt, somrigt mönster med text och små motiv. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med shorts eller kjol.
Turkos linnetopp från H&M - Turkos linnetopp från H&M i storlek M. Toppen har djup v-ringning och knyt i nacken för en snygg halterneck-look. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för varma dagar. Stilren och enkel design med bredare kant nedtill.
Turkos och brun linnetopp Jane Norman
Turkos och brun linnetopp Jane Norman - 0 Turkos och brun linnetopp Jane Norman - 1

Turkos och brun linnetopp Jane Norman

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Jane Norman
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg linnetopp från Jane Norman med turkos och brun mönster, toppen har flätade axelband och en lätt v-ringad halsringning. Superfin y2k sommartopp 💕

Alva
Alva
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå lågmidjade bootcut jeans!  - Snygga blå jeans med bootcut och låg midja. Jeansen har markerade sömmar framtill, slitningar vid benslut och den snyggaste washen! Så himla fina!! Midjemått 33cm innerbenslängd 74 cm 💕
Liknande annonser
Visa alla