Alla kategorier > Toppar
Svart korsett topp
Svart korsett topp - 0 Svart korsett topp - 1 Svart korsett topp - 2

Svart korsett topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Jättefin, aldrig använd endast testad. Säljer då den är förliten

Emma Johansson
Emma Johansson
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit oneshoulder topp från Holly & White - Säljer en vit oneshoulder topp från Holly & White med en bred volang upptill i broderad spets. Toppen är ärmlös och har en snygg asymmetrisk design med detaljerad spets som ger en romantisk vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng.
Vit omlottopp med knyt från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara i storlek XS. Toppen har ett snyggt knyt i midjan och är ärmlös med v-ringad design. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha något som känns fräscht och luftigt.
Spets body hm - Spets body tror den e från HM men inte säkert köpte den på Plick säljer då ja inte använder den längre
Rosa intimissimi tröja!! 💖 - Säljer min favvo rosa intimissimi tröja!! Inga hål eller defekter 💞💞
Mörkblå långärmad topp Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå långärmad topp från Polo Ralph Lauren i mjuk bomull. Toppen har en rund halsringning och en liten rosa broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och enkel stil med en touch av märke.
Vit korsett-topp med knappar - Säljer en ” kostymtopp ”  med axelbandslös design och knappar framtill som går att öppna.  Den är ifrån Zara och är slutsåld. Helt ny.
Vit spetsblus med trekvartsärm - Säljer en vit blus i spets med blommigt mönster och trekvartsärm. Toppen har rund halsringning och är figurnära i passformen.  Den är egentligen köpt på barn avdelningen, men passar mig som oftast har S.